zantara.eu

Edek 30.01.2021

Ibn Kathir: najważniejsza narracja w Biblii

Polecane: Serwis ogłoszeniowy

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest opowiadanie całej Biblii, ale nie zawsze jest to możliwe z różnych powodów. Mamy tu na myśli przypadek Ibn Kathira, czyli konkretnego świętego z czasów Jezusa, który według niektórych świadków (i nie tylko) mu się ukazał (Mt 25:41). Ta narracja jest niezwykle ważna, ponieważ udowadnia, kim naprawdę był Jezus.

Bardzo znaną narracją jest "Prolog" (Hioba 39:12) - w tej narracji lepiej poznajemy Allaha i widzimy, jak On działa i co ma dla nas w sklepie.

Inna narracja dotyczy "Eteru" (Hi 39: 33-48) - dowodzi, że Bóg chce, abyśmy byli szczęśliwi z tego, co mamy, i daje nam możliwość robienia wszystkiego zgodnie z zasadami życia. Ta narracja udowadnia również, że to, co niemożliwe, jest również możliwe, aby każdy mógł się wyróżnić i nie dać się prześcignąć.

Jesteśmy świadomi tego, kim jest narrator Biblii, ale chcemy też podążać ścieżką, dlatego tak często słuchamy tej narracji i jest ona tak ważna.

Polecane: Strona z ogłoszeniami

Polecane: szafy bhp

Tagi: tego, mamynarracja, ważna, udowadnia, narracja pierwszoosobowa, narracja trzecioosobowa, narracja w ferdydurke, narracja behawioralna,